1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Predlžovanie vlasov

Great Lengths - je svetovou jednotkou na trhu predlžovaných vlasov. Vlasy Great lengths sú prírodné vlasy ukončené100 %  biopolymerizovaným keratínom. Unikátna technika bez uzlenia a vypadávania. Predlžovanie vlasov aplikujeme najkvalitnejším výberom chrámových vlasov. Pramene Great Lengths® znesú dlhodobé nosenie, bez dokupovania nových prameňov.

Technika našívaním - predlžovanie a zahusťovanie je robené 100%-tnými európskymi vlasmi, špeciálnou technikou našívania, ktorá je vhodná pre riedke, jemné a slabé vlasy. Vaše vlasy sa nezaťažujú, nepoškodzujú a hlavne prirodzené vlasy rastú bez poškodenia. Veľmi dobre sa udržiavajú, rozčesávajú a nevypadávajú pramene.

Hair Talk – je predlžovanie  alebo zahusťovanie vlasov bez chémie . Táto metóda Vám umožní vytvoriť vysnívaný účes za krátky čas. Spoje používané v tejto metóde majú medicínske atesty a sú antialergické, priaznivé pre pokožku. Dôležitou informáciou pri tejto metóde je možnosť preaplikovania spojov ku korienkom bez poškodenia a skrátenia vlasov Hair Talk, podľa rýchlosti odrastania vlastných vlasov.

TV - Stripe -  predstavujeme Vám na trhu novú metódu predlžovania a zahusťovania vlasov, najmä pre stále náročnejšie potreby žien, ktoré túžia mať husté a dlhé vlasy bez toho, aby predĺžením dochádzalo k poškodeniu ich prirodzených vlasov. TV- Stripe je oveľa šetrnejší a predovšetkým menej viditeľný, čím poskytuje nositeľkám väčší komfort a neobmedzuje ich v žiadnych aktivitách.

1. Čím je novinka TV- Stripe jedinečná?

Je iná ako už známe metódy predlžovania vlasov a to najmä v tom, že je:

 • bez tepelnej úpravy
 • bez keratínových spojov
 • bez použitia mikroringov
 • bez efektu napramienkovaných vlasov
 • bez používania špeciálnej kozmetiky

2. Aké sú jej výhody?

 • napája sa len pomocou špeciálnej háčkovky
 • spoj je takmer neviditeľný a veľmi prirodzený
 • poskytuje väčší komfort pri nosení
 • nezaťažuje a nepoškodzuje korienky vašich vlasov
 • nedochádza k skráteniu dĺžky vlasov pri prepájaní
 • vhodná aj pre zákazníčky s jemnými a riedkymi vlasmi

3. Z čoho sa TV- Stripe vyrába?

TV- Stripe sa vyrába zo 100 % ľudských vlasov najvyššej kvality /certifikát/, v rozličných dĺžkach 30cm, 40 cm, 50 cm...v 24 základných farebných odtieňoch, a tiež v odtieňoch podľa priania zákazníka.

4. Na akom princípe TV- Stripe funguje?

TV- Stripe je 50 cm dlhý a 4 mm široký tyl, do ktorého sú ručne vpichované vlasy. Toto množstvo je rovnaké ako pri použití 120 ks prameňov pri keratínovej, alebo mikroringovej metóde. Tyl je prírodný materiál, ktorý sa používa aj na výrobu parochní a preto sú vylúčené akékoľvek nežiadúce reakcie. TV- Stripe sa napája len pomocou špeciálnej háčkovky, čím nedochádza k poškodeniu vlasov pri napájaní a ani pri jeho zložení.

5. Ako sa treba starať o TV- Stripe?

TV- Stripe nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť ani špeciálnu kozmetiku. Základom je, aby boli vlasy umývané v záklone a po umytí vždy dôkladne rozčesané. Na noc sa odporúča zapliesť vlasy do vrkoča, nie je to však podmienkou. Samozrejme že tak ako o svoje aj o predlžené vlasy sa treba dobre starať, aby ich lesk a kvalita vydržala čo najdlhšie.


 

Galéria: